Absolwenci Akademii Animatora to naprawdę wyjątkowe Osoby!

Jeżdżąc po całej Polsce z Trasą Akademii Animatora, odwiedzając poszczególne miasta, mieliśmy okazję poznać tysiące naprawdę wspaniałych osób!

Każde pojedyncze szkolenie dało nam możliwość poznania osobiście jego Uczestników. I śmiało możemy powiedzieć, że osoby, które są Uczestnikami Akademii Animatora mają wspólne cechy – są radosne, lubią dawać szczęście innym, są pomocne, są życzliwe i serdeczne, mają wiele uzdolnień, talentów, mają pasję… i choć przychodząc na szkolenie osoby te się wcześniej nie znały – praktycznie każda osoba na szkoleniu jest obca dla innych, to po szkoleniu wracają razem do domów, śmieją się z różnych historii, wymieniają się doświadczeniami i po szkoleniu dalej utrzymują ze sobą kontakty, wspierając się w działaniach czy pracy!

 

Animatorzy i Absolwenci Akademii Animatora mają Wielkie Serca!

Osoby, które są naszymi Absolwentami, pracują z dziećmi przede wszystkim z potrzeby serca! Wspierają różnego rodzaju akcje pomocy dla dzieci, różnego rodzaju imprezy charytatywne, udostępniają informacje o zbiórkach dla chorych dzieci na swoich profilach społecznościowych, angażują się w animacje w szpitalach, domach dziecka, domach pomocy.

 

Animatorzy i Absolwenci Akademii Animatora dają szczęście innym!

Warto dawać innym szczęście – o tym wiedzą wszyscy Animatorzy i Absolwenci Akademii Animatora! Zgodnie z myślą – „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się nią dzieli”.

Dając szczęście innym, sprawiamy, że sami jesteśmy szczęśliwsi. Dając szczęściem dajemy coś więcej – dajemy radość życia, dajemy siłę psychiczną, dajemy motywację i wiarę w siebie.

AKADEMIA ANIMATORA – PROFESJONALNE kursy dla ANIMATORÓW

Nie ma lepszego lekarstwa na żadne choroby, jak chwile szczęścia i zapomnienie o problemach codzienności…

Akademia Animatora – Szkolenia z Licencją na Zabawianie

Dla Animatorów i Absolwentów Akademii Animatora uśmiech dziecka jest najważniejszy!

Największą radością Dla Animatora Zabaw dla Dzieci jest uśmiech! Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech, zwłaszcza należący do dziecka.

Chwila, w której widać dziecięce rosnące ze szczęścia oczy oraz rozjaśniającą się buzię, jest jedną z najpiękniejszych, jakich można doświadczyć.

Uśmiech i radość dziecka nadaje sens pracy Animatora i jest najcenniejszym podziękowaniem za jego pracę!

 

 

 

Opinia Animatorów i Absolwentów Akademii Animatora jest dla nas najcenniejsza!

Zaglądając na profile społecznościowe Akademii Animatora np. na Facebooku, zobaczysz całe mnóstwo pozytywnych opinii od naszych Absolwentów – najwięcej ich będzie zwłaszcza pod zdjęciami „łapek” Uczestników kursów. Wiele osób również pisze do nas na e-mail podziękowania, oraz telefonicznie. Dla nas taki feedback od naszych Absolwentów to najcenniejsza nagroda!

absolwenci akademii animatora są wyjątkowi

To właśnie dzięki Waszym pozytywnym opiniom, Waszym podziękowaniom i rekomendacją, pokonujemy kolejne setki, tysiące kilometrów, aby przekazać wiedzę, nauczyć wspaniałych umiejętności osoby w różnych miejscach na terenie naszego kraju.

Dzięki Wam wiemy, że nasza praca, nasze starania – mają naprawdę głęboki sens i cel!

Wiemy, że razem z Wami zmieniamy świat dzieci na lepszy! Dziękujemy Wam za to z całego serca!

Dołącz do grona Absolwentów Akademii Animatora !

Czy ty też chcesz zostać Animatorem Akademii Animatora? Zapraszamy Cię serdecznie!

Czy chcesz dołączyć do Społeczności Animatorów Akademii Animatora?

Zapraszamy – czekamy na Ciebie – na wyjątkową osobę, która chce dawać uśmiech i radość dzieciom!

Na szkoleniach Akademii Animatora zawsze pojawiają się osoby wyjątkowe, sympatyczne, życzliwe i uzdolnione. Dal nas to prawdziwa przyjemność móc nauczyć Cię umiejętności i wiedzy animacyjnej.

Będzie nam bardzo miło móc na szkoleniu spotkać tak wyjątkową osobę jak Ty!

 

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj