Profesjonalne Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci w Warszawie to inwestycja w Twój rozwój i w swoją karierę!

Zarezerwuj miejsce teraz! Zdobywaj wiedzę od Profesjonalistów Branży!

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili. Do zobaczenia na Innowacyjnym Kursie Animatora Warszawa 04.03.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa – Dołączysz do nas? Zapraszamy !:-)

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się umiejętnościami i uśmiechem. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora tworzy wydarzenia dla zaufanych marek w kraju i na świecie, przeprowadza Innowacyjne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Profesjonalnych Trenerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży animacyjnej.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który rozpocznie się w Warszawie 04.03.2017. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, uzyskaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dziś zacznij pracę w rozwojowym zawodzie!

 

Kurs Animatora Warszawa 04.03.2017 – Akademia Animatora

Kurs Animatora Warszawa w Akademii Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Praktyczną wiedzę, którą uzyskasz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

Połącz udział w Szkoleniu Animatora Warszawa ze zwiedzaniem Stolicy!

Zwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”. Zapisz się na Kurs Animator Warszawa i zyskaj profesję, która ma przyszłość!

KURS ANIMATORA WARSZAWA 04.03.2017

Kurs Animatora organizowany jest również: Gdańsk, Poznań, Katowice, Wrocław, Szczecin, Zielona Góra, Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Białystok, Kielce, Opole

Akademia Animatora – Szkolenia z Licencja na Zabawianie !

Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak zorganizować pokaz wielkich baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz fantastyczne balonowe kształty uwielbiane przez najmłodszych, poznasz kreatywne i efektywne pomysły na animacje dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i zawodu. Liczy się Twoja pozytywna energia!

KURS ANIMATORA ZABAW DLA DZIECI – WARSZAWA 04.03.2017

Rozwijaj się pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i energią podzielą się swoimi kompetencjami i długoletnim doświadczeniem w animacji.

Zapisz Się TERAZ !

Akademia Animatora Zaprasza !

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj