Zarejestruj się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk organizowany przez Akademię Animatora z Warszawy, który odbędzie się 25.02.2017.

Akademia Animatora to oryginalny projekt, który łączy w sobie zamiłowanie do animacji i zaangażowanie w wyjątkowe projekty edukacyjne. Akademia Animatora organizuje profesjonalne eventy dla godnych zaufania marek w Polsce i Europie oraz Profesjonalnych Szkoleń dla Animatorów.

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk pozwoli Ci zobaczyć, jak wygląda praca Profesjonalnego Animatora, zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu animacji i zyskać profesję, który zyskuje coraz większą popularność w kraju i na świecie.

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Gdańsk – Dołączysz do nas? Zapraszamy !:-)

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to marka ceniona wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców.

Na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Gdańsk zapraszamy Animatorów i Opiekunów na co dzień pracujących w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Ciocie i Wujków, którzy chcą zdobyć nowe fantastyczne umiejętności, które pomogą im w sposób efektywny i inspirujący spędzić czas z dziećmi, a także osoby uczące się, którzy chcą zdobyć zawód, który z łatwością można skoordynować z nauką lub obowiązkami prywatnymi i zawodowymi.

Na Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk dowiesz się robić bańki mydlane w gigantycznym rozmiarze, tworzyć wyjątkowe balonowe kształty, malować twarze na specjalistycznych fantomach i nie tylko!

 

Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2017 – Akademia Animatora

Stań się Profesjonalnym Animatorem!

Zarezerwuj miejsce na Kurs Animatora i wejdź do niezwykłego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i nieposkromioną radością. Ilość miejsc jest ściśle określona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

 

Zapisz się na Szkolenie Animatorów Gdańsk 25.02.2017

Zapisz się! Spotkajmy się na kursie!:-)

KURS ANIMATORA GDAŃSK 25.02.2017

Kurs Animatora organizowany jest również: Gdańsk, Poznań, Katowice, Wrocław, Szczecin, Zielona Góra, Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Białystok, Kielce, Opole

Akademia Animatora – Szkolenia z Licencja na Zabawianie !

Zapisz się na Kurs Animatora wraz ze swoją mamą, siostrą, koleżanką lub nakłoń do zapisania się swojego męża lub partnera.

Razem weźcie udział w wyjątkowej przygodzie, jaką jest praca w animacji!

Dające się zastosować w praktyce umiejętności, które zyskacie na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk wykorzystacie w pracy i w domu, nauczycie się w twórczy sposób patrzeć na otaczającą Was rzeczywistość. A po zakończeniu Szkolenia Animatora zobaczcie, jak wiele ma do zaproponowania Trójmiasto!

 

 

Wybierzcie się na spacer po gdańskiej Starówce, zwiedźcie Europejskie Centrum Solidarności lub złapcie wiatr w żagle na sopockiej plaży.

KURS ANIMATORA ZABAW DLA DZIECI – GDAŃSK 25.02.2017

Rozwijaj się pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i energią podzielą się swoimi kompetencjami i doświadczeniem w animacji.

Zapisz Się TERAZ !

Akademia Animatora Zaprasza do Gdańska !

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj