Akademia Animatora organizuje Innowacyjne Kursy dla Animatorów w punktach szkoleniowych na terenie całej Polski.

Zarezerwuj miejsce teraz! Zdobywaj wiedzę od Profesjonalistów Branży!

Szkolenie Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań, które rozpocznie się 18.03.2017 zapewni Ci pełne przygotowanie do pracy w profesji Profesjonalnego Animatora.

Kurs Animatora Poznań to także niepowtarzalna okazja, aby w kreatywny sposób wykorzystać weekend.

Po ukończonym Kursie Animatora odwiedź poznański Stary Rynek, odwiedź monumentalny Zamek Cesarski, spędź intensywnie czas nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu lub przeznacz dodatkowy dzień na wypad do Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań przeprowadzany przez Akademię Animatora mającą siedzibę w Warszawie.

 

Kurs Animatora Poznań 18.03.2017 - Akademia Animatora
Kurs Animatora Poznań 18.03.2017 – Akademia Animatora

Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. to marka ceniona wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców.

Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Poznań zdobędziesz gruntowne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora – nauczysz się na profesjonalnych fantomach, w jaki sposób ozdabiać buźki, bez niczyjej pomocy wytworzysz ogromne bańki mydlane, bez których nie może się obejść żadna zabawa w plenerze, poznasz nowe, atrakcyjne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku, zrobisz wspaniałe balonowe kreacje i dużo, dużo więcej!

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Poznań przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy to oferta skierowana do wszystkich osób pracujących w branży animacyjnej, Opiekunów, Rodziców i Dziadków.

Zarejestruj się na Szkolenie Animatora Poznań, na którym, pod okiem Doświadczonych Trenerów, otrzymasz nowe, wspaniałe umiejętności, spotkasz wspaniałych ludzi, którzy podzielają Twoją pasję i zdobędziesz certyfikat w dwóch językach, który otworzy przed Tobą drzwi do świata animacji.

KURS ANIMATORA POZNAŃ 18.03.2017

Akademia Animatora – Szkolenia z Licencja na Zabawianie !

Zarejestruj się na Kurs Animatorów Poznań, poznaj profesję animatora i podejmij wyzwanie.

Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz wspierać Cię najgłośniej jak się da. Ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora współtworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą obserwujemy. Zapisz się na Szkolenie Animatora Poznań 18.03.2017 – Zarejestruj się Zobaczmy się na szkoleniach animatora w Poznaniu!

KURS ANIMATORA ZABAW DLA DZIECI – POZNAŃ 18.03.2017

Rozwijaj się pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i energią podzielą się swoimi kompetencjami i długoletnim doświadczeniem w animacji.

Zapisz Się TERAZ !

Akademia Animatora Zaprasza do Poznania !

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj