Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to zawód, który uzyskuje w kraju coraz większą popularność.

Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to doskonała inwestycja w Twoją karierę zawodową. Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci dowiesz się, jak powstają bańki mydlane w rozmiarze XXL i samemu je wykonasz, nauczysz się kluczowych technik malowania twarzy na profesjonalnych fantomach, nauczysz się, jak skutecznie przeprowadzać animacje dla dzieci i samodzielnie stworzysz fantastyczne balonowe kreacje.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice organizowany przez Akademię Animatora z siedzibą w Warszawie i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Zarejestruj się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora, który rozpocznie się 28.05.2017.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką energią i zaangażowaniem działają w dziedzinie animacji. Akademia Animatora przeprowadza Innowacyjne Szkolenia dla Animatorów, a także organizuje profesjonalne imprezy dla wielu cenionych marek.

Kurs Animatora Katowice - 28.05.2017
Kurs Animatora Katowice – 28.05.2017

Wybierz Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice w Akademii Animatora.

Na Szkoleniu Animatora Katowice zdobędziesz pożyteczną wiedzę z zakresu animacji dziecięcej, uzyskasz wydany w dwóch językach certyfikat, spotkasz wielu ciekawych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie. Po Kursie Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do rozpoczęcia pracy w najweselszym zawodzie na świecie.

Zarejestruj się na Kurs Animatora razem ze swoją najlepszą koleżanką.

Po Szkoleniu Animatora zwiedźcie Nikiszowiec – zabytkową dzielnicę miasta, ruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najbardziej wartościowych zabytkach architektonicznych lat 20. i 30. XX wieku, a po zachodzie słońca koniecznie wstąpcie do katowickiego Spodka!

Kurs Animatora organizowany jest również: Gdańsk, Poznań, Katowice, Wrocław, Szczecin, Zielona Góra, Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Białystok, Kielce, Opole

Akademia Animatora – Szkolenia z Licencja na Zabawianie !

Zarejestruj się na Kurs Animatora Katowice, poznaj zawód animatora i podejmij wyzwanie.

Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki usilnie oraz dopingować najmocniej jak się da. ponieważ taka jest nasza misja, ponieważ Akademia Animatora to coś więcej niż szkolenie.

Akademię Animatora tworzą ludzie, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

 

Zapisz się na Kurs Animatorów Katowice – Zarejestruj się.

Spotkajmy się na szkoleniach animatora Katowice!

Zapisz Się TERAZ !

Akademia Animatora Zaprasza do Katowic !

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj