Akademia Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy to marka ceniona wśród Kursantów, Klientów i Pracodawców.

Na Szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci Gdańsk zapraszamy Animatorów i Opiekunów zajmujących się profesjonalną animacją, Rodziców i Dziadków, Ciocie i Wujków, którzy chcą uzyskać nowe fantastyczne umiejętności, które pomogą im w sposób skuteczny i twórczy spędzić czas z dziećmi, a także Uczniów i Studentów, którzy chcą uzyskać zawód, który łatwo można połączyć z nauką lub zobowiązaniami prywatnymi i zawodowymi.

 

Na Szkoleniu Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk dowiesz się wytwarzać bańki mydlane w gigantycznym rozmiarze, wytwarzać wspaniałe balonowe kształty, malować buźki na specjalistycznych fantomach i nie tylko!

Bądź Profesjonalnym Animatorem! Zarezerwuj miejsce na Szkolenie Animatorów i wejdź do magicznego świata, wypełnionego uśmiechem dziecięcym i dorosłą radością. Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili!

Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2018 - Akademia Animatora
Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2018 – Akademia Animatora

 

Zapisz się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy, który odbędzie się 25.02.2018

 

Zapisz się na Szkolenie Animatorów Gdańsk 25.02.2018

Zapisz się! Spotkajmy się na kursie!:-)
Akademia Animatora – Szkolenia z Licencja na Zabawianie !

Akademia Animatora to niezwykły projekt, który łączy w sobie pasję do animacji i zaangażowanie w inspirujące działania edukacyjne.

Akademia Animatora zajmuje się organizacją profesjonalnych eventów dla godnych zaufania marek oraz Innowacyjnych Szkoleń dla Animatorów.

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk umożliwi Ci zobaczenie, jak wygląda zawód Profesjonalnego Animatora, zyskać przydatne umiejętności z zakresu animacji i uzyskać profesję, który zyskuje coraz większą popularność w Polsce i za granicą.

 

 

Zapisz się na Kurs Animatora wraz ze swoją mamą, siostrą, koleżanką lub nakłoń do zarejestrowania się swojego męża lub partnera.

KURS ANIMATORA ZABAW DLA DZIECI – GDAŃSK 25.02.2018

Wspólnie weźcie udział we wspaniałej przygodzie, jaką jest praca w animacji!

Praktyczne umiejętności, które uzyskacie na Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Gdańsk zastosujecie w pracy zawodowej i w życiu prywatnym, nauczycie się w sposób bardziej kreatywny patrzeć na otaczającą Was rzeczywistość.

A po zakończeniu Szkolenia Animatora zobaczcie, jak dużo ma do zaproponowania Trójmiasto! Wybierzcie się na przechadzkę po gdańskim Starym Mieście, odwiedźcie Europejskie Centrum Solidarności lub złapcie wiatr w żagle na sopockiej plaży.

 

Zapisz się na Szkolenie Animatorów Gdańsk – 25.02.2018

 

Zapisz się: Kurs Animatora Gdańsk 25.02.2018

Do zobaczenia na kursie!

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj