Akademia Animatora – Szkolenia z Licencją na Zabawianie™ to obdarzana Zaufaniem Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy.

Profesjonalne Kursy dla Animatorów Szczecin to rezultat wspaniałej pasji i długoletniego doświadczenia w animacji.

Zaproś do uczestnictwa w Kursie Animatora Szczecin swoją rodzinę, zapisz się razem z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem.

Po ukończeniu Szkolenia Animatora w Szczecinie uzyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim!

 

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin 15.10.2017 zapraszamy zarówno osoby dotąd niezwiązane z branżą animacyjną, jak i Doświadczonych Animatorów, którzy chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje i poznać nowych, ciekawych ludzi.

Akademia Animatora zaprasza na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin! Już teraz zapisz się na Kurs Animatora Szczecin organizowany przez Akademię Animatora, które rozpocznie się 15.10.2017 w Szczecinie.
Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Szczecin i zdobądź profesję, która ma przyszłość!

 

Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017
Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017 by Akademia Animatora – Szkolenia z Licencją na Zabawianie

Uczestnictwo w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci w Szczecin by Akademia Animatora zapewni Ci profesjonalne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora.

Czego nauczysz się na Kursie Animatora?

Malowania buziek, robienia gigantycznych baniek mydlanych, robienia fantazyjnych balonowych kreacji, ciekawych sposobów na animacje dla najmłodszych w domu i w plenerze, a także dużo, dużo więcej!

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin przeprowadzany przez Akademię Animatora oferuje szereg nowych, fantastycznych możliwości.

Jako Absolwent Akademii Animatora staniesz się Profesjonalnym Animatorem otrzymując pracę w placówkach edukacyjnych, muzeach, bibliotekach i teatrach, salach zabaw, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także podczas organizacji eventów masowych i skromnych z udziałem dzieci.
Akademia Animatora – Szkolenia z Licencja na Zabawianie !

Po zakończonym Kursie Animatora Szczecin i otrzymaniu wydanego w dwóch językach Certyfikatu zobacz wspaniały Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na niekonwencjonalną wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a wieczorem przyjdź na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I choć wiemy, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najmocniej jak się da.

Ponieważ taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż kurs.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin, który odbędzie się w Szczecinie 15.10.2017.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, uzyskaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dziś zacznij pracę w wymarzonym profesji!

KURS ANIMATORA ZABAW DLA DZIECI – SZCZECIN 15.10.2017

Akademię Animatora tworzą osoby, tworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z dumą oklaskujemy.

Ucz się od Profesjonalistów!

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Zarezerwuj miejsce na Profesjonalny Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

Zarejestruj się ! Spotkajmy się na Kursie Animatora w Szczecinie!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Szczecin

Dołącz do nas!

Akademia Animatora Zaprasza !

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj