Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

Na Kursie Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę !

Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz wielkich baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania buziek, zrobisz fantastyczne balonowe kreacje uwielbiane przez najmłodszych, poznasz nowatorskie i skuteczne inspiracje na animacje dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kursie Animatora by Akademia Animatora w Warszawie uzyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od metryki i zawodu. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!

Rozwijaj się pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i zaangażowaniem podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pracy w animacji.
Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź profesję, która ma przyszłość!
Kurs Animatora Warszawa - 19.11.2017 by Akademia Animatora
Kurs Animatora Warszawa – 19.11.2017 by Akademia Animator

Akademia Animatora to wyjątkowy projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i pozytywną energią.

Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora organizuje eventy dla zaufanych marek, przeprowadza Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy o animacji wiedzą wszystko.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 19.11.2017.

Zostań Absolwentem Akademii Animatora, uzyskaj wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dziś rozpocznij pracę w przyszłościowym profesji!
Akademia Animatora – Szkolenia z Licencja na Zabawianie !

Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa by Akademia Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!

Na Kursie Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Praktyczną wiedzę, którą zdobędziesz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa.

Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa uzyskasz certyfikat w dwóch językach, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

 

 

Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa ze zwiedzaniem Stolicy! Zobacz warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

KURS ANIMATORA ZABAW DLA DZIECI – WARSZAWA 19.11.2017

Zarejestruj się na Kurs AnimatoraAnimator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź profesję, która ma przyszłość!

 

Profesjonalne Szkolenie Animatorów – Animator Zabaw z Dziećmi Warszawa to inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Swoją przyszłość!

Dokonaj rezerwacji teraz!

Ucz się od Profesjonalistów z Branży!

Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie czekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Profesjonalnym Kursie Animatora organizowanym przez Akademię Animatora – Profesjonalny Kurs Animatora Warszawa 19.11.2017 !

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas!

Akademia Animatora Zaprasza !

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj