Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora, który odbędzie się 17.03.2018 w Katowicach.

Akademię Animatora, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z Warszawy współtworzą ludzie, którzy od wielu lat z wielką pasją i zaangażowaniem działają w branży animacyjnej.

Akademia Animatora przeprowadza Innowacyjne Kursy dla Animatorów, a także tworzy profesjonalne wydarzenia dla wielu cenionych Marek.

 

Wybierz Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice – 17.03.2018 by Akademia Animatora.

Na Szkoleniu Animatora Katowice otrzymasz praktyczną wiedzę z zakresu animacji dzieci, zdobędziesz wydany w dwóch językach Certyfikat, spotkasz wielu ciekawych ludzi, nawiążesz nowe kontakty biznesowe i towarzyskie.

 

Kurs Animatora Katowice - 17.03.2018 by Akademia Animatora
Kurs Animatora Katowice – 17.03.2018 by Akademia Animatora

Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora, który rozpocznie się 17.03.2018 w Katowicach.

Po Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci Katowice zostaniesz Profesjonalnym Animatorem gotowym do rozpoczęcia pracy w najradośniejszym zawodzie na świecie.

Zapisz się na Szkolenie Animatora wraz ze swoją przyjaciółką, a po Kursie Animatora zwiedźcie Nikiszowiec – zabytkową dzielnicę miasta, wyruszcie na zwiedzanie miasta Szlakiem Moderny po najpiękniejszych zabytkach architektonicznych lat 20. i 30. XX wieku, a wieczorem koniecznie zajrzyjcie do katowickiego Spodka!

Animator Zabaw dla Dzieci Katowice to profesja, która uzyskuje w kraju coraz większą popularność.

Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Katowice to wspaniała inwestycja w Twoją przyszłość.
Na Szkoleniu Animator Zabaw dla Dzieci nauczysz się, jak tworzyć bańki mydlane w imponującym rozmiarze i samemu je wykonasz, nauczysz się podstawowych technik malowania buziek na profesjonalnych fantomach, dowiesz się, jak efektywnie przeprowadzać gry i zabawy dla dzieci i samodzielnie wykonasz wspaniałe balonowe kreacje.

Kurs Animatora organizowany jest również: Gdańsk, Poznań, Katowice, Wrocław, Szczecin, Zielona Góra, Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Białystok, Kielce, Opole

Akademia Animatora – Szkolenia z Licencja na Zabawianie !

Zarejestruj się na Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci Katowice przeprowadzany przez Akademię Animatora z Warszawy i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Zapisz się na Szkolenie Animatora Katowice, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie.

Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż jesteśmy świadomi tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najgłośniej jak się da.

 

Ponieważ taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż Szkolenie Animatora.

 

KURS ANIMATORA ZABAW DLA DZIECI – katowice  17.03.2018

Akademię Animatora współtworzą ludzie, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

Zarejestruj się na Kurs Animatora Katowice – Zarezerwuj miejsce!

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Szkoleniu Animatora w Katowicach – 17.03.2018!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Katowice

 

Dołącz do nas!

Akademia Animatora Zaprasza !

[0]
0.00 zł Zobacz

Formularz zamówienia

NazwaCena
Anuluj